Întrebare recomandată | Chronicles a întrebat:

Ce aş putea face să am mai multă încredere în mine?

5 răspunsuri:
| ema_2625 a răspuns:

Ca sa ai mai multa incredere in tine, ocupa-te mai mult de propria persoana:ingrijeste-te fizic, uita-te in oglinda si incurajeaza-te si mergi pe premisa ca cine este al tau este pus deoparte si fiecare este in felul sau, iar pentru Dumnezeu suntem egali.

| MadalinaaIoana a răspuns:

Hei Kemuri! Probabil ca tu ai facut ceva de care nu esti prea multumita,nu?
Oricum,si mie mi s-a intamplat, dar m-am gandit asa '' Am gresit, dar nu e nimic, se mai intampla '' Si apoi m-am gandit la lucrurile la care sunt buna, si de ce ma plac prietenii, si mi-am dat seama ca trebuie sa am intradere in mine, pentru ca sunt speciala.
Gandeste-te ca si tu esti speciala, si ar trebui sa ai incredere in tine.
Bafta! P.S - Fii mai optimista!

| albastrica009 a răspuns:

Asculta multa muzica si gandeste-te ca aproape totul este trecator sau plimba-te pe strada singur/a fara sa te gandesti la nimic

| MirabelaOana111 a răspuns:

Ae trebui sa faci un lucru pe care l-ai stricat( sal repari) trebuie sa crezi in tine indiferent de lucrurile ce spun alti happy
Cel mai bine ar fi sa fii intr-un sens sincer cu tine insuti!