| Tauwinking a întrebat:

Ce as putea sa-i cumpar cadou de craciun unui baietel de aproape 2 ani?

3 răspunsuri:
| Carmen100 a răspuns:

O masinuta cu telecomanda, ceva captivant. Oricum o sa o strice sau se va plictisi repede, deci sa nu iei cea scump happy Sau un urs mai mare, cam cat el happy

| Veromi321 a răspuns:

Depinde de ce are nevoie sau ii lipseste. Nu putem sti noi cu certitudine. Orice parinte ii cumpara copilului ce crede de cuviinta ca i-ar trebui. La varsta lui de aproape 2 anisori nu stie ce vrea, ramane la alegerea parintilor.

| Costea_Mihai_1994 a răspuns:

Un ursulet de plus.