| stefanyya99 a întrebat:

Ce as putea sa-i iau cadou unui coleg? Am extras biletele in clasa de Craciun si nu stiu ce sa-i iau cadou.Lui ii plac foarte mult jocurile si am inteles de la sora lui ca e mort dupa lol. Vreo idee?

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Pentru a nu da banii aiurea pe niste cadouri numai bune de aruncat in cosul cu gunoi imediat dupa primire te sfatuiesc sa afli de la el sau cu ajutorul prietenilor. Daca acel joc pe care si-l doreste este prea scump pentru bugetul tau combinati-va mai multi.

| Croampa a răspuns:

Iai un mousepadd cu lol!
Sau ceva poster care sa aiba legatura cu jocurile lui preferate!

| euT a răspuns:

Cumpara-i un ciocan de jucarie si spune-i ca este pentru tastatura, de fiecare data cand nu i se incarca ultimata.
Sau
Cumpara-i o solnita si spune-i ca e pentru glumele lui nesarate
Sau
Cumpara-i un poster cu League of Legends
Sau
Daca te pricepi la desen schiteaza niste campioni
Sau
Poti sa faci un colaj cu citate din lol, sunt multe foarte dragute.