| john0523 a întrebat:

Ce as putea sa-i iau iubitei mele de ziua indragostitilor? Cat mai mult idei va rog.

Răspuns Câştigător
| IngerCazator a răspuns:

Buna!
1.Un ursulet de plus + un buchet de flori sau un lantisor
2.O cutie de ciocolata de care ii place ea [poti lua o cutie de Rafaelo sau una de Milka in forma de inimioara ] + o bratara
3. Sau daca iti poti permite tu sa cheltui mai multi bani... Ia o camera la un hotel [daca nu ai 18 ani roaga un prieten mai mare], si fai o surpriza. Ia o sticla de sampanie si pune s petale de trandafiri pe jos, + un cadou un ursulet de plus sau un buchet mare de trandafiri
Sper ca te-am ajutat cu ceva! happy
fundita?

5 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
ceva ce sa aminteasca inceputul relatiei, durata relatiei, ceva frumos dar de efect, nu conteaza marimea, daca acel cadou e daruit din suflet si un Te iubesc sincer, face mai mult decat un enorm cadou.
O zi minunata sa aihappy

| positivity a răspuns:

Un buchet de ghiocei, micuți şi rafinați, plus o ciocolată de-aia mare.
http://www.audculori.com/......rstock.jpg
Şi dacă ai mai vrea ceva, îi mai poți cumpăra un lănțișor simplu, modest.

| dominic90demy a răspuns:

Pai trandafiriday dreaming,bomboane,inimioare(de plus),cercei,un ursulet,o cina romantica,de ce nu?:->, poate chiar un catelus(daca-i plac animalele), sau o pisicathinking, o zi speciala in care sa stati doar voi doi, si poate o duci intr-un loc dragut^^...Fa-i o zi frumoasa.

| RussianBoy a răspuns:

Cati ani are iubita ta atiatia trandafiri rosii o sa-i dai.

| RussianBoy a răspuns:

Cati ani are iubita ta atatia trandafiri rosii o sa-i dai.