| gab0ru a întrebat:

Ce flori sa ii cumpar iubitei mele de Ziua Indragostitilor?

21 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Un trandafir.
Rosu.
Leaga-l si cu o panglica(alba, roz, mov deschis) pe care sa scrii tu cu mana ta ceva frumos si e cel mai frumos cadou!
happy

| mona a răspuns:

Florile ei preferate, daca nu are preferinte atunci ii poti lua trandafiri rosii

| IsabelaIssa a răspuns:

Incearca sa afli ce flori ii plac. Uite aici o idee: http://www.click.ro/......12513.html

| Noreasontosimle a răspuns:

Trandafirul rosu, clar!

| Sociopat a răspuns:

Afla ce flori ii plac. Faptul ca nu stii mi se pare stupid.

| AndrusKanu a răspuns:

Flori de salcam

| Fatamuntilor a răspuns:

Trandafirul ar cel mai potrivit! Ai grija ca atat floarea cat si culoarea pot trasmite un mesaj!

| oprescudorin11 a răspuns:

Orhidee!

| andrei1237 a răspuns:

Trandafiri.

| MiruD a răspuns:

Trandafirii rosii. Sunt cei mai frumosi si cei mai potriviti pentru genul asta de ocazii!

| marry95 a răspuns:

Eu cred ca trandafirii sunt cei mai frumosi si se spune ca reprezinta dragostea si romantismul. Dar orice floare ii vei cumpara se va bucura daca te iubeste.

| UnVis a răspuns:

Pai do obicei se i-au trandafiri, dar daca ii place alta floare zic sa te mia gandesti...
Eu sincer asi lua un buchet cu trandafiri de mai multe culori iar in mijloc unul alb pe care sa scrii o poezie sau ceva dragut.

| gab0ru explică (pentru UnVis):

Interesant. Cam cati la numar si ce culori sa aiba pe lance cel alb din mijloc? Rosii ar fi bine?

| UnVis a răspuns (pentru gab0ru):

As spune galbeni(trandafiri) si roz sau japonez iar cel alb sa ramana in mijloc.De cati ai avea nevoie sa zicem 6 fara cel alb

| Grigore666 a răspuns:

Trandafiri albaștri.

| Carrie1 a răspuns:

Clasicii trandafirii rosii nu vor da gres, dar daca vrei sa iesi din tipare, pentru ca majoritatea cumpara trandafiri rosii...ii poti lua si albi sau lalele happy

| SellEvans777 a răspuns:

Lalele, trandafiri, narcise crini...

| AdelaD a răspuns:

Trandafiri,normal,si rosii! tongue

| Blackcriss a răspuns:

Trandafirii rosii sunt cei mai superbi pentru ocazii de genul. happy

| CrazyGirlOmg a răspuns:

Lalele,trandafiri si multe altele...Baftalaughing

| Bogdan_Manciu_1991 a răspuns:

Parerea mea este ca ceva facut de tine o va impresiona mult mai mult decat ceva cumparat aunca o privire aici si apucate de treaba. multa bafta https://www.youtube.com/watch?v=WhivXoiBwzo