| Robbe a întrebat:

Ce as putea sa-i zic unei fete sa o impresionez? Sa ii placa de mine mai mult?

6 răspunsuri:
| Gabriel04 a răspuns:

Invit-o in oras si spune-i ca iti place de ea daca iti spune orice altceva in afara de faptul ca vrea sa fie cu tine, nu te place. Pa la revedere cauta pe altawinking

| Robbe explică (pentru Gabriel04):

Dar nu ma pot gandi decat la eaaa... sad

| DenisaNicoletaG a răspuns:

Sa stii ca daca fata aia chiar nu simte absolut nimic pentru tine e cam greu sa o faci sa te placa, adica totusi nu poti face o persoana sa iubeasca o persoana, acum cum iti e norocul laughing

| Robbe explică (pentru DenisaNicoletaG):

Nu mai vorbi aiurea. am vazut si cazuri speciale. Trebuie sa fii foarte influentabil si sa ai o personalitate dinamica si placuta

| Xdreaper21 a răspuns:

Tu esti soarele eu luna impreuna suntem ca doi frati
Eu te plac tu ma placi inimaea e ata iar tu poti face ce vrei cu ea
Astea au fost 2 exemple

| AmiculX a răspuns:

Poti sa ii spui ca atat de mult iti pasa de ea ca nici macar nu ai stat sa te gandesti la ceva frumos asa ca ai intrebat oameni necunoscuti de pe TPU...