| Кристина21 a întrebat:

Ce as putea scrier intr'un oracol? Ce intrebari aji putea pune?

Răspuns Câştigător
| Radioactive a răspuns:

Te ajut eu:Cum te numesti? Cati ani ai? Vrei sa-ti lasi numarul de telefon sau adresa de messenger? Ai iubit/a? Ce goluri ai de atins in viata? Care e melodia ta preferata? Care e filmul tau preferat? Care e actorul tau preferat? Care e cantaretul tau preferat? Care e mancarea ta preferata? ...si altele, de genul...asa am vazut eu pe la unii!

1 răspuns:
| Quest a răspuns:

Vre-o 22 de centimetri... atat are penisul meu...