| Boouublees a întrebat:

Ce intrebari trebuie sa pun intr'un oracol? Si cu ar trebui sa'l decorez? M'ati putea ajuta? FUNDAAAAA :X:X:X:X

Răspuns Câştigător
| Madutza95 a răspuns:

La generala toate fetele de la mine din clasa aveau oracole, iar in ore stateau colegii mei sa le comleteze (sper sa nu faci si tu asta) in oracole erau puse interbari normale(cum te cheama?/ Ce v varsta ai?/ Un numar de telefon?/)sau intime(ai prieten/a? / mai esti virgin/a?), iar in majoritatea la sfarsit trebuia sa scrii o poezie/ un mesaj sau sa desenezi ceva pentru proprietarul oracolului. Bineinteles tu poti sa scris ce vrei in oracol. (ceva ce iti dotresti sa afli de la acele persoane. :*