| denismaria92 a întrebat:

Ce ati alege dintre Facultatea de Farmacie si Facultatea de chimie alimentara? argumentati

Răspuns Câştigător
| WhiteRose a răspuns:

Dar imagineaza-te ca lucratoare in fiecare dintre cele 2 domenii, pe rand si vezi care iti place mai multhappy

2 răspunsuri:
| WhiteRose a răspuns:

Eu as alege farmacie pentru ca mi-ar place sa lucrez ca farmacistathinking laughing
Daca as fii facut stiintele naturii as fii dat la farmacie, esti singurul domeniul al medicinei care m-ar interesa pe mine