| Lluvia_8369 a întrebat:

Ce ati alege intre manelisti si rockari? argumente happy

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Mai intrebi? oh go on

| madalicious a răspuns:

Niciunul. De ce? Pentru ca si manelistii si rockerii asculta ceva ce mie nu-mi place.

| Mandy a răspuns:

Rockari, evident, adica mi se pare ca muzica rock transmite mult mai multe mesaje, si e mai interesant, prin urmare, baietii care asculta rock, sunt mai inteligenti happy

| Delire a răspuns:

Sincer...rockar dar sa nu fie satanististraight face prefer rocker decat un cocalar infect!

| Angel0 a răspuns:

Depinde pentru ce se face alegerea.Pentru groapa cu lei merg bine si unii si altii.