| RAY a întrebat:

Manelisti sunt pe aici?

Răspuns Câştigător
| Mosotti a răspuns:

Da, ascult unele manele ca-mi plac f mult, mai ales alea care canta dragostea.

10 răspunsuri:
| RAY explică:

Https://www.twitch.tv/caternica666 daca vreti sa veniti, fac si dedicati

| Mosotti a răspuns:

Da, eu.

| RAY explică (pentru Mosotti):

Haaaaa mann

| RAY explică (pentru Mosotti):

Mann vad din ce mai multi oameni ca niste morti,tristi, depresivi, nu stiu de gluma stiu doar de net, bautura, droguri

| Mosotti a răspuns (pentru RAY):

Nu, bautura si drogurile au fost de mult la cam oricare, depinde de om, nu sunt asa de multi depresivi si tristi, ti se pare tie.
Bautura si drogurile au fost pentru ca mai urca tonusul si asa tocit de rutina vietii de zi cu zi, si la oameni cu probleme de fapt, la care tonusul si multumirea nu-s sus de la sine cu chestiile pe care le au, adica sa se bucure de multe.

| RAY explică (pentru Mosotti):

Vad mereu pers care nu stiu de ironie, glume, sunt uraciosi, barfitori, invidiosi

| Mosotti a răspuns (pentru RAY):

Aaaa, pai sunt damblagii la cap, de aia sunt asa, haha.

| RAY explică (pentru Mosotti):

Ne potrivim mult

| Mosotti a răspuns (pentru RAY):

Probabil. Nu stiu ce au unii cu manelele, e o muzica ca oricare alta, nu conteaza cine o canta.

Iar alea care canta bogatia nu e adevarat? Daca ai bani esti barosan de barosan, e purul adevar! Macar astia o zic pe directe, nu ca banii n-aduc fericirea si alte minciuni, ba da, si banii aduc fericirea dar impreuna cu partea sufleteasca implinita.
Fara bani nici un sul de hartie igienica nu iei.

Cu cat ai mai multi bani cu atata ai o viata mai confortabila si mai plina de bucurii ca poti sa-ti faci ce vrei tu, evident, repet, cu sufletescul implinit, ca altfel degeaba ai banii aia ca nu te mai bucuri de nimic.

Mama cand ii aud pe multi "ai dracu manelisti.ia uite ce zic de barosani", dar ei? Sunt disperati tot dupa bani si averi, deci hai sa fim seriosi, si profesori, si doctori si ce vrei tu care se dau sfinti.
Au invidie pe manelisti ca-s bogati, asta e adevarul.
Cand devine barosan nea medicu`, nu mai zice ai dracu manelisti, ca-s ca si el.

| Mosotti a răspuns (pentru RAY):

Da, ascult unele manele ca-mi plac f mult, mai ales alea care canta dragostea.

| Sofer a răspuns:

Fără număr.