| simonafrumoasa a întrebat:

Ce ati face daca ar fi ultima zi alaturi de baiatul iubit? Pai sa va zic. eu il iubesc pe un baiat de la mine din scoala. dar nu stiu dca si el simte la fel. mama lui pleaca la anul in strainatate si il ia cu ea crying(((( nu am vorbit niciodata cu el. maine ca e cam ultima zi vreau sa fac ceva k mergem la o pizza cu clasa lui si cu parintii. deci o sa fie si ai lui si propabil si ai mei. da cu ai mei o rezolv k nu vin la pizza. nu o sa il mai vad si gandul asta ma inebuneste. vreau sa fac ceva. dati-mi va rog niste sfaturi.

1 răspuns:
| ayosmdk a răspuns:

Hm...
Daca as fi in locul tau probabil i-as spune tot ce simt. Pana la urma, nua s avea nimic de pierdut. Tot pleaca.