| AlyAlinutza a întrebat:

Ce ati face daca ati fi intr-o scoala unde toti isi bat joc de tine mai ales colegii de clasa, iar voi nu ati avea nici macar un prieten acolo?

Răspuns Câştigător
| Mayar a răspuns:

Pai din moment ce puni intrebare asta nu te poti muta, Hei, colegilor- a zis ca in si in toata scoala isi bat joc, nu doar din clasa. Sa se transfere la alta scoala? Asta nu e o decizie doar pentru ea.
Eu le-as da peste nas, de ex cand comenteaza ceva, da-le o replica putin mai filozofica, am zis putin, deci o replica pe care ei sa nu o priceapa, ca se vede ca is prosti.
Fii atenta de ex la un serial. The Nanny, acolo ''Niles''-the butler tot timpul are replici mai smechere, dar fara vulgaritate si chiar iti dezvolta creierul de a spune replici. Uite linkul ca sa vezi episoadele, serios ca sunt si scurte, numa 23 de min un episod, si mai tot filmul contine replici. http://tv.blinkx.com/show/the-nanny/BiacbdNhIgkuaH1F-TvB_MlyeWU#s1e3;) Multa bafta

7 răspunsuri:
| PrecioussGirl a răspuns:

Mas muta.

| Cher22 a răspuns:

Sincer, mi-as vedea de scoala ca totusi mergi sa inveti nu sa iti faci prieteni.Si cand s-ar lua de mine ori nu i-as baga in seama ori le-as intoarce vorbele spunand ceva urat despre ei dar fara cuvinte vulgare. M-as preface ca nu-mi pasa ce spun si cu timpul o sa inceteze.

| Lavii_3618 a răspuns:

Nu i-as baga inseama.sau daca ar fi chiar asa de rau m-as transfera.

| Visionfree a răspuns:

Asi spune ca viata e o curva...stai asa, chiar e, doar ca tu ai aflat asta ceva mai devreme...naspa.

| secret_1807 a răspuns:

Sa stii ca si si eu am aceiasi problema si ma gandesc cu teama sa incep noul an scolar.

| Ayano a răspuns:

Descopar motivul pentru care isi bat joc de mine si as incerca sa ma schimb putin.Iar daca nici asa nu merge, atunci, problema numai e la mine ci la ei si as incerca sa vorbesc cu diriginta.insa daca nici asa nu merge, m-as muta.

| popelinio a răspuns:

Sincer ori as incerca sa ma alatur lor adica sa am acelasi comportament ca ei sau ma transferbig grinbig grinbig grin