| roxyroxy22 a întrebat:

Hey. Credeti ca e in regula daca la scoala toti colegii sunt invidiosi pe tine si cred ca esti cel mai prost din clasa dar tu de fapt nu esti?

Răspuns Câştigător
| ROB3RT89 a răspuns:

In regula ar fi sa nu te mai gandesti la asta si sa le arati ca nu iti pasa, dar chiar sa nu iti pese, nu sa incerci sa faci o falsa impresie!
Oricum ai fi, tot se gaseste cineva care sa fie invidos, frustrat sau sa comenteze la adresa ta.
Faza cu "cred ca esti cel mai prost din clasa" e ceva de genu "hotu striga hotii"

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca sunt invidiosi nu sunt pentru ca esti prost, sunt pentru ca ar vrea sa fie ca tine sau sa aiba ceva ce ai tu [inca nu am auzit sa fi invidios pe un prost]

suntserios
| suntserios a răspuns:

Stai ca nu inteleg. te considera prost si sunt invidiosi pentru treaba asta?

| LolaLollita a răspuns:

Este doar invidiehappy nu pune la suflet.

Răspuns utilizator avertizat
| Ironicnαme a răspuns:

Cum ar putea să fie cineva invidios pe tine, crezând că eşti prost? laughing

| ๖ClaSSic a răspuns:

Adica?! Vrei sa spui ca ei sunt invidiosi pe tine si de asta te fac "prost"?hee hee Mi se pare stupid...

| roxyroxy22 explică:

Am scris eu gresit dar nu mai conteaza ce acum nu mai greseste omul nici odata x-(