| anonim_4396 a întrebat:

Ce ati face daca ati fi obligati sa stati la tara toata vara? Si sa nu va placa

6 răspunsuri:
| Deleb a răspuns:

Ar fi si mai amuzant daca te-ar lasa sa aduci un prieten cu tine? dar nu cred ca ar accepta el sa stea cu tine toata vara, dar mna, o saptamana mergea, ar fi fost distractiv. Oricum, la tara sunt multi copii cu care te poti juca diverse jocuri, cu mingea sau fara ea, desi trebuie sa aiba cineva una. Daca esti singura, e mai nasol, oarecum. Presupun ca nu esti o fana mare a jocurilor video, dar ai putea sa iti iei pe telefon/laptop (depinde) si sa te uiti la un serial ceva.
Citeste o carte, fa sport, ai ce face la tara parerea mea.

| RainmakerX a răspuns:

1.As face o lista mare cu lucrurile distractive pe care le-as putea face acolo.
2.Mi-as umple laptop-ul de jocuri ce nu necesita conexiune la internet (skyrim, mount and blade, need for speed most wanted etc)...
3.Mie imi place sa scriu povesti foarte mari (nu le zic carti ca sa nu jignesc marii scriitori) deci cred ca as lua niste dosare in care sa scriu sau ceva de genul...
4.Am card de 32 de Gb la tableta...as descarca vreo 15 anime-uri. (un anime de 24 de episoade are cam 2gb marimea)
5. Daca as avea cu cine sa ma joc pe acolo atunci as lua o minge... ceva

Concluzia este ca daca am curent si o priza atunci sunt fericit rolling on the floor
Ce poti sa faci mai mult?
Nu ai ce face...
Este parerea mea!

-Blytz-

| syd2 a răspuns:

Uh, foarte grea situatie insa daca este internet sunt gata. big grin

| L1feDRAIN a răspuns:

As zice: NU.

, dar daca oricum ajungi acolo vezi si tu in jurul tau cine, ce cu care ai putea face ceva interesant.

| Vladii a răspuns:

Joc fotbal cu echipa satului happy

| LovelyA17 a răspuns:

Aș accepta și m-aș acomoda cu ideea. )) Părinții sunt părinți laughing Fac ce vor cu tine. Dacă părinții te obligă atunci nu te poți opune. Totuși asta sună oribil big grin Vacanță plăcută! happy Reziști tu.