| Najvsv a întrebat:

Stati la tara sau la oras? eu la tara

Răspuns Câştigător
| Deaad a răspuns:

La fel.
Acum cu scoala sunt mutat in mizeria asta de oras.

Si intentionez sa ma intorc la tara, sa lucrez acolo sau de acolo.
Iubesc natura, intotdeauna am avut o puternica conexiune cu ea.
In ea m-am nascut si in ea o sa mor.
Nu o sa-mi permit sa mor in mediul asta poluat plin de beton.

14 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Stau la tara, dar nu am nici o legatura cu ce se face la tara. Daca m-ai intalni in viata reala, ai paria ca nu am fost la tara niciodata, si ca toata viata mi-am petrecut-o in oras. Toti imi spun ca m-am nascut in locul gresit, si le dau dreptate, si eu sunt de aceeasi parere ca si ei.

| justanotheruser99 a răspuns:

Oraș. Dar as prefera sa locuiesc undeva la munte. happy

| Najvsv explică (pentru justanotheruser99):

La munte e mai liber dar la oras nu-mi prea place pentru ca e plin doar de blocuri beton alte chestii daca intelegi la ce ma refer

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Najvsv):

Te inteleg, exact asta ma cam deranjeaza si pe mine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stau si la tara
si la oras
depinde de starea mea,
daca ma plictisesc intr-un loc,
plec... in altul si tot asa,
dar cel mai mult am stat la tara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La oras si-mi place dar as vrea sa stau la casa si sa am catei. Asta e singurul lucru care ma nemultumeste. laughing

| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

La oras, in Bucuresti.

| Najvsv explică (pentru TechnologyWebBrowsing):

Cum ii la oras?

| TechnologyWebBrowsing a răspuns (pentru Najvsv):

Daca iti place sa fie o groaza de oameni si cladiri in jurul tau, atunci e bine. Oricum, consider ca fiecare zona indiferent ca e oras sau sat are anumite beneficii, avantaje si dezavantaje.

| Desireღ a răspuns:

Oraș, Bz

| Sorryeees a răspuns:

Intr-o localitate numita Afumati, este aproape de Bucuresti

| Najvsv explică (pentru Sorryeees):

Am mai trecut pe acolo ii faina localitatea dar parca imi place mai mult la tara

| Elennuk a răspuns:

Oras