| Panda15 a întrebat:

Ce ati prefera lentile sau ochelari?big grin

8 răspunsuri:
| beautifulkiss a răspuns:

Buna eu as alege ochelari pentru ca in primul rand nu dauneaza.Pentru ca am auzit ca lentilele dauneaza.Sunt modele chiar foarte frumoase care se potrivesc cu fata noastra si in plus si eu port si chiar imi plac.Deci optez pentru ochelaribig grin

| baru a răspuns:

Sall. As prefere lentile, dar am nteles ca sunt daunatoare ochiului. Ca atare nu avem ce alege decat ochelari. Pa

| Deniisze a răspuns:

Lentilele...
nu suport ochelarii de vedere.

| lol1232 a răspuns:

Lentilele iar eu trebuie sa port ochelari de la 2 ani sad dar radeau de mine asa ca acum incerc sa ii port numai acasa

| LoveGivesYouWings a răspuns:

Lentile dar sunt mai scumpe din pacate

| Doddel a răspuns:

Lentilele. chiar daca nu le poti purta in permanenta

| Anonima307 a răspuns:

Eu port lentile de un an si pot sa zic ca nu am avut probleme cu elewinking

| CobraLeon a răspuns:

Lentilele