| mirellla_8463 a întrebat:

Ce bancuri bune stiti? :*

Răspuns Câştigător
| Heythere a răspuns:

Http://www.bancuri.ro/ sper ca te-am ajutat:)fundita:D?

5 răspunsuri:
| CybeRAthlete a răspuns:

2 vrabiute pe o sarma. Una ii spune celeilalte : te imping!
si'a impins'o.

straight face

+ stupid laughing

| CudiDaKid a răspuns:

-ce reprezinta burta la barbati? -Monument ridicat in cinstea eroului cazut laughinglaughinglaughing

| Andrre a răspuns:

Numai un banc tin minte. laughing

deci : un melc bate la usa unui urs. iese ursul se uita in stanga si in dreapta. dar nu era nimeni apoi se uita in jos si vede melcul laughing si ii da un sut. peste 6 luni vine si melcul si ii zice " hei, ce a fost faza de adineauri "

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doi tipi, în parc, aruncau nişte coji de pâine la porumbei. Zice unul din ei:
- Porumbeii ăstia sunt precum politicienii: cât timp sunt jos, îţi mănâncă din palmă, dar când sunt sus… Fac pe tine de nu te mai vezi!…

o gramada de bancuri bune gasesti pe http://www.yeti.ro