| Glamour612 a întrebat:

Ce barfe stiti despre Ashley Tisdale?love struckbatting eyelashes(dau fundita la cele mai multe):*

Răspuns Câştigător
| Miss Maddy a răspuns:

Http://www.myidol.ro/tag/ashley-tisdale
Ashley Tisdale si-a facut vineri, 14 decembrie, prima aparitie publica dupa operatia de rinoplastie desfasurata pe 30 noiembrie 2007.
Vedeta din "High School Musical" a sustinut un recital in cadrul spectacolului de binefacere pentru persoanele autiste Z100 Jingle Ball Concert desfasurat in Madison Square Garden din New York.

Ashley Tisdale a apelat la operatia de rinoplastie pentru a corecta deviata de sept si cele doua fracturi de os nazal (una de pe urma unui accident rutier, iar cealalta in timpul unor repetitii la dans).
"Stiam de foarte mult timp ca am aceasta deviatie de sept", a declarat Ashley Tisdale pentru revista People. Prima data cand a realizat magnitudinea problemei sale a fost in timpul filmarilor pentru "The High School Musical" cand a intrat in panica dupa prestatia ei solo.
"Nu mai puteam sa respir si imi faceam singura aer. Au crezut ca voi avea un atac de cord. Imediat doctorul mi-a adus un tub de oxigen si a stat langa mine pana mi-am revenit.

Chirurgul plastic la care Tisdale a apelat este Raj Kanodia, extrem de cunoscut in lumea vedetelor de la Hollywood si la serviciile carora au mai apelat Jennifer Aniston, Cameron Diaz si Ashlee Simpson. Kanodia a catalogat deviatia de sept a vedetei ca fiind de 80%.

Dupa operatia estetica, Tisdale a declarat ca nu mai vrea sa mai aiba de-a face vreodata cu operatiile estetice. "Nu cred in chirurgia plastica. Cred ca natural inseamna cu adevarat frumos. Operatia aceasta era necesara si in niciun caz menita sa ma schimbe. Ma simt foarte bine asa cum sunt!"
http://www.myidol.ro/ashley-tisdale-blondina.html
http://www.barfitoarea.ro/tag/ashley-tisdale/page/2/
Ashley Tisdale: Vi se pare că mi-am mărit sânii?
Orice lucru puţin mai ciudat ridică semne de întrebare, în lumea fascinantă a vedetelor. Tot ce este nou e comentat şi, în topul bârfelor favorite, sunt operaţiile estetice. Ashley Tisdale, actriţa din serialul „High School Musical", a făcut o intervenţie chirurgicală la nas, însă era strict necesară pentru sănătatea ei, deoarece suferea de deviaţie de sept.

Acum, tânăra actriţă şi cântăreaţă, în vârstă de 22 de ani, este foarte indignată de faptul că lumea răutăcioasă a scos tot felul de zvonuri, cum că a mai avut parte de o operaţie, tot la nas. „Oamenii spun că am mai făcut o operaţie estetică, dar nu este aşa. Este ridicol. Am fost plecată în Noua Zeelandă pentru filmările la noua producţie «They Came From Upstairs» şi acum ei cred că am fost plecată pentru noi «corectări», dar nu este adevărat", a declarat Ashley.

Ea a mai fost deranjată şi de faptul că oamenii au criticat-o că a apelat la bisturiu deşi este atât de tânără şi nu vor să accepte că a făcut acest lucru pentru a-şi îngriji sănătatea. Iar celor care spun că ar fi procedat şi la o mărire a bustului, ea le răspunde foarte amuzată: „Uitaţi-vă la mine! Vi se pare că am făcut aşa ceva? Nu! Este ridicol! Nu sunt pentru chirurgia plastică! Şi nu voi mai apela niciodată la ea. Vă promit asta".

Se poate însă ca pe Tisdale să o cam fi luat gura pe dinainte. Niciodată să nu spui niciodată. Poate, mai târziu, actriţa va regreta aceste vorbe. Deh, cine ştie ce va aduce moda

2 răspunsuri:
| adryyy a răspuns:

Mie chiar imi place ashley...pai. a jucat in "Picture this", "high school musical 1, 2, 3", daca nu as fi vazut hsm nici nu as fi auzit de ea, a mai jucat in Zack si Cody, a mai scos niste albume, acum are un iubit cam mare pentru ea, parerea mea, ma refer la inaltime, se numeste Scott Speer http://www.google.ro/......tp?/imgres sialtcv nun mai stiu ca nu am mai cautat de mult ceva despre ea. sper ca raspunsul meu sa-ti fie de ajutor;)

| dianna_8858 a răspuns:

Am citit in bravo ca Ashley a avut o foarte mare problema. insa nu a vrut sa recunoasca in fata reporteriilori. unii dintre cunoscuti spun ca aceasta ar fi foarte afectata din cauza familiei...
altii din cauza baniilori.nimeni nu stie sigur ce s. a intamplat cu ea in acele zile:*