| Larii_7360 a întrebat:

Ce stiti despre Ashley Tisdale? Dau >fundita::X

Răspuns Câştigător
| FataNoua a răspuns:

Ashley Michelle Tisdale (n. 2 iulie 1985) este o cântăreață, actriță și producătoare de televiziune americană. Primul ei rol important l-a avut în 2005, când a interpretat rolul Maddie Fitzpatrick în serialul Disney, The Suite Life of Zack & Cody. Pe plan muzical, artista a debutat simultan cu două piese, "What I've Been Looking For" și "Bop to the Top", devenind prima cântăreață care la debut a avut două piese în Billboard Hot 100.

5 răspunsuri:
| girlloveboy a răspuns:

Pai toti stimp ce scriu un reviste ziare si pe net;) despre ea sti numai familia si prietenii dar uite ce iti pot arata eu;)
http://ro.wikipedia.org/wiki/Ashley_Tisdale

| olly13 a răspuns:

Ashley Michelle Tisdale (n. 2 iulie 1985) este o cântăreaţă, actriţă şi producătoare de televiziune americană. Primul ei rol important l-a avut în 2005, când a interpretat rolul Maddie Fitzpatrick în serialul Disney, The Suite Life of Zack & Cody. Pe plan muzical, artista a debutat simultan cu două piese, "What I've Been Looking For" şi "Bop to the Top", devenind prima cântăreaţă care la debut a avut două piese în Billboard Hot 100.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ash_ashleytisdale