| NoNameToday a întrebat:

Ce blugi se poarta acum in toamna asta? Si ce culori? Merci

Răspuns Câştigător
| PisicutZZaJoJoo a răspuns:

Acum se poarta blugii stramti. Poti incerca nuante de albastru inchis si deschis, dar si unele culori precum: roz deschis, rosu, mov, verde, alb(este foarte la moda), negru sau orice culoare te fac sa te simti bine.
Sper ca te-am ajutat te pup. Fundita?:X

1 răspuns:
| 84738493 a răspuns:

Eu zic sa porti blugi stramti sau stramti in partea de sus si largi jos! culori...pai eu zic sa fie albi sau negri.a si ince ceva.ar fi bine sa fie putin taiati [asa e la moda!] love struck