| RaisaGirl a întrebat:

Ce haine se mai poarta toamna asta? Culori, accesorii chiar si coafuri. Mercihappy

2 răspunsuri:
| princess a răspuns:

Eu am vazut intr-.o revista de moda (colectia toamna-iarna) ca se poarta foarte mult hainele crosetate ca sa zic asa,pluovere,veste etc,camasi din alea largi sau cu snur la mijloc,culorile care am observat ca predominau sunt maro,negru,bej, cenusiu, cat despre accesorii ce sa iti zic bretari din alea rotunde si mari iar la gat se poarta foarte mult colierele alea cu multe culori si largi diferite forme si marimi.nu stiu ce sa iti mai zic eu ce am observat prin revistele de moda cam asta ar fi! arunca`ti o privire aici si vezi si tu colectia http://www.venca.es/ te-am pupat