| negrutzaa a întrebat:

Ce cadou as putea sa-i cumpar prietenului meu, avand in vedere fapul ca poimaine implinim o luna?

Răspuns Câştigător
| alexa_4370 a răspuns:

Pai sa pui poza voastra intr-o rama in forma de inimioara big grin

6 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Ţi-o spune un bărbat nesuperficial şi cu capul pe umeri: Niciun cadou!
E superficială chestia asta. Ieşiţi într-un loc fain şi mergeţi prin parc că tot e frumos afară şi beţi o bere rece şi gata!
Dacă făceaţi măcar un an împreună, mai era o chestie dar aşa... nici nu vă cunoaşteţi bine.

| Farcas a răspuns:

Nu faceti chiar atata de mult impreuna si eu zic ca nu trebuie sa ii faci un cadou atata de sofisticat si mai ales scump. Daca vrei ceva dragut ii poti personaliza ceva cu voi insa sa nu fie ceva scump, cum ar fi un breloc de cheie, cana, calendar 2001 etc

| Atotstiutorul a răspuns:

Un Aston Martin-vanquis

| negrutzaa explică:

Mersi pentru raspunsurile voastre... i-am cumparat o rama mica am pus o poza cu noi... iar pe spate la poza i-am scris un citat

| alexa_4370 a răspuns:

Ma simt bine ca mi-ai urmat ideea big grin:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da' ce-i faci mama, parastasu'?laughing