| dEutSa_8892 a întrebat:

Ce cadou as putea sa-i iau unei prietene? e ceva de genu o persoana cam exigenta sa zic asa...si nu prea stiu ce sa-i iau, ca este ziua ei de nastere...astept raspuns urgent! 1

Răspuns Câştigător
| Chocolate a răspuns:

Ai o poza cu voi doua? developeazo si puneo intr'o rama draguta...needitata sau editata specialwinking:X...sh cu o dedicatie asa din partea ta, frumoasa... zic de o felicitare draguta pe langa si ciocolata ei preferatabig grin... daca nu incearca un parfum fin...asa cam cum i s-ar potrivi, nu is toate asa scumpewinking

2 răspunsuri:
| ellene a răspuns:

Depinde de gusturile ei... un ceas dragut?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deutsa, am vazut azi la Zara un parfum de camera -white jasmine, o sticluta cu betisoare de lemn, parfumul este bestial.si nu costa mai mult de 7 euro.