| Cristynik a întrebat:

Deci, ce cadou as putea sa-i cumpar unei prietenehappyndau funda...raspuns Urgenthappy

5 răspunsuri:
| AIRIUS a răspuns:

Buna!
Pai tu,trebuie sa stii cel mai bine ce crezi ca i ar placea,acum vezi si tu,daca e mai copilaroasa,alege un cadou pe masura,un plus ceva, daca are mai multa minte ca sa zic asa, laege ceva mai educativ.
Numai bine

| cat a răspuns:

Poate ceva sweet de genul http://www.crownfashion.ro/......re-1405508

| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Dupa parerea mea cel mai bun cadou pentru o prietena e acel cadou care ii demonstreaza ca i-ai daruit acel lucru din suflet si ca chiar te-ai gandit inainte sa ii daruesti ceva, nu ca i-ai cumparat un cadou doar asa sa nu apari la ziua ei d nastere fara nimic.

uite d ex...eu mi-am dorit d f mult tip poza cu prietena mea intr-o rama,dar nu am prea avut timp sa o fac.d ziua mea ea mi-a facut o surpriza si mi-a daruit poza noastra preferata intr-o rama f draguta.
gadeste-te ce i-ar placea cel mai mult sau ce si-ar dori cel mai mult. poti sa ii iei si parfum, acesorii sau haine insa sticluta d parfum se va termina, accesoriile ori le va pierde ori anul viitor deja nu vor mai fi la moda si nu le va mai purta iar hainele se rup.
sper ca te-am ajutat

| oanard174 a răspuns:

Un inel(de aur)

| Sfanthul a răspuns:

Cati ani are prietena? si cu ce ocazie?