| Ynnh a întrebat:

Ce cadou as putea sa-i iau unui baiat de ziua lui? Suntem foarte buni prieteni, amandoi avem sentimente mai profunde unul pentru celalalt, dar nu vrem sa grabim lucrurile, asa ca ursuletii de plus si inimioarele ies din discutie. Plus ca are 16 ani.
Nu vreau sa-i iau de imbracat si nici parfumuri. Ma gandeam la un ceas, dar nu sunt sigura. Sau o poza cu noi doi intr-o rama? Sincer, nu stiu. Dati-mi idei, va rog!

3 răspunsuri:
| Anonima264 a răspuns:

Buna!
In loc sa ii iei ceva, ai putea sa organizezi o petrecere surpriza pentru el! Sunt sigura ca o sa fie un cadou foarte frumos!
O zi buna!

| AddaAda a răspuns:

Buna big grin sunt o multime de rame pentru fotografii dragute si o poza cu voi doi ar fi super dragut. Poti sa ii dai ceva gen homemade, facut de tine. Poti pe langa cadou sa ii dai de exemplu o suzeta sau un biberon...pentru amuzament.Dar orice i-ai da oricum cred ca v-a aprecia. bafta >:d

| Ellaaa1993 a răspuns:

Buna! Eu i.am luat prietenului meu si de imbracat si parfum si ceas si mai multe dar daca tu nu preferi.ori o bratara de argint thinking daca poarta, bineinteles laughing Dar cred ca un ceas ar fi cel mai potrivit happy