| Onutzyk a întrebat:

Ce cadou as putea sa ii dau mamei mele? Maine e ziua ei! Help!

5 răspunsuri:
| Cσσкiє a răspuns:

În primul rând, la mulţi ani. În al doilea rând: nu uita de clasicile felicitări şi îmbrăţişări, oricine se bucură foarte mult când vede că e iubit, astea sunt dovezi de dragoste până la urmă. Îi poţi cumpăra un parfum sau un spray, ţi le recomand pe cele B. U. Deşi sunt scumpe, sunt calitative şi miros bine. + un buchet de flori, care nu trebuie să lipsească niciodată. La mulţi ani încă odată, multă sănătate şi numai bine!
ƒiиεттч

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Pai nu uita de,, la multi ani!,, felicitari si imbratisari, in al doilea rand sa-i cumperi un buchet de flori si in al treilea rand ceva ce sti ce-si doreste de foarte mult timp.Sau poti sa-i faci o petrecere surpriza cu 15-20 de invitati.Sunt sigura ca o sa-i placa orice ce o sa-i pregatesti tu!

| CudiDaKid a răspuns:

Nu stiu ce ii place... poate un buchet de flori thinking cred ca pe ea nu o intereseaza ce ii iei conteaza ca e de la tinewinking

| EMYLYAKOS_8257 a răspuns:

Depinde ce personalitatea si pasiunile ei: ai putea sa-i iei un parfum, sau un medalion sau o alta bijuterie, o geanta, un portofel mai deosebit etc. sau ai putea face ceva mai special. De ex eu anul trecut i-am facut un portret in creion dupa o poza a ei pe care l-am inramat apoi(asta daca te pricepi la desen). Oricum incearca sa fie si ceva facut de tine. Cadourile de genul asta sunt mult mai apreciate mai ales d ecatre mame.

| faranume_1314 a răspuns:

Pai depinde ce gusturi are pe langa un buchet de flori mai speciale cred ca ai mai putea sa-i iei o bijuterie, un ceas, o bluza ceva de genu asta...