| Irrma a întrebat:

Ce as putea sa ii iau mamei mele cadou de ziua ei?

Răspuns Câştigător
| TheCritic a răspuns:

Depinde de suma disponibila pentru cadou. Mama e mamahappy! Eu as sugera sa ii cumperi ceva ce o amuza, sa pastreze cadoul pe un timp indelungat. Daca mama ta este mai tanara(nu stiu varsta ei) ai putea sa ii cumperi un CD original cu artistul preferat, un film, etc. Poti sa ii dai un voucher la un salon de infrumusetare, ii poti face un tort reusit(impreuna cu o prietena), poti vorbi cu tatal tau si sa ii luati ceva impreuna, etc. Daca ii cunosti gusturile in materie de parfumuri si produse cosmetice cumpara-i asa ceva. Succes si La multi ani mamei tale!

10 răspunsuri:
| TheCritic a răspuns:

Multumesc pentru fundita!:*... sper ca te-am ajutathappy

| Irrma explică (pentru TheCritic):

Cu placere :* mersi; d

| inger02 a răspuns:

Un parfum si un buchet de flori :X

| HendrixKafkaLOVE a răspuns:

Bună. ai putea să-i faci un calendar personalizat: și să lipești poze cu tine. Sau ai putea să-i iei o cutiuță frumoasă de bijuterii din lemn alb și să încerci să-i pictezi ceva, să lipești fundițe și să o gravezi cu un: Te iubesc! Ai putea să o surpinzi cu o cină romantică pentru ea și tatăl tău. Sau bilete la cinematograf, sau pișcină. Sau dacă sunteți o familie apropiată poți să-i cumperi un joc de Scarbble și să-i spui că ai vrea să jucași toți trei! Am văzut că mulți au ales parfum, dar nu știi dacă îi place sau nu!
Sper că te-am ajutat și că vei lua cadoul perfect pentru mama ta, un cadou ce îți va plăcea să-l dăruiești și un cadou care să o impresioneze!
Peace!

| Anca95 a răspuns:

Ce crezi tu ca ar avea nevoie.Mie una nu imi place sa primesc cadouri care sa stea bibelou, ci alea utilebig grin

| GagicaCuPrajiturele a răspuns:

Hmmm, sunt sigura si am observat ca parintilor le plac la nebunie sa primeasca un dar (un dar inseamna din suflet) ceva facut DIY.O felicitare, o rama foto sau orice altceva facut "Home Made" Aici sunt eu facand o felicitare "PoP-Up.E un videoclip destul de rau, dar poate intelegi ceva din el http://www.youtube.com/......ttp?/watch pe langa asta ii poti achizitiona un lantisor, flori, cercei.etc.Sper sa-mi asculti sfaturile si bafta!

| florynyk92 a răspuns:

O poza cu rama misto in care sa fi tu cu eawinking bafta... fundita

| albertoalex a răspuns:

Un bibelo, sau o bratara, lantisor de aur sau argint ca sa ale aiba minnte de la tine. fundita

| princesSheart a răspuns:

Un parfum happy

| DiaDia3331 a răspuns:

Pai eu iti sugerez sa ii faci cadou in primul rand o ciocolata milka thank you apoi un parfum un buchet de flori o felicitare un biletel cu o poezie frumoasa scrisa de tine pe buchet si la sfarsit te iubesc si un lantisor de argint +inel+bratara+cercei ...Si asta ii cadoul ideal.Dar daca nu ai bugetu suficient iai un buchet de flori o felicitare si o ciocolata... funda te log?