| anonim_4396 a întrebat:

Ce cadou as putea sa ii fac iubitei mele care implineste 14 ani?

Răspuns Câştigător
| dia733 a răspuns:

Ai putea sa ii cumperi un tort cu ''La multi ani!'' pe el sau sa ii aduci niste trandafiri rosii cu ciocolata si un ursulet mare de plus, fetele adora asta;) sau daca chiar vrei sa ii faci TU un cadou cu manutele tale atunci iti recomand pagina asta de unde sa te inspiri: https://www.facebook.com/pages/Idei-creative/233739550123413?ref=ts&fref=ts
Bafta! :)

1 răspuns:
| LaughingKarima a răspuns:

Un ursulet de plus ce are o inimioara pe care scrie 'I love you', nu e ceva scump si e si dragut.