| anonim_4396 a întrebat:

Sal, pe 15 mai este ziua iubitei mele(implineste 17 ani) si nu stiu ce cadou as putea sa-i cumpar... vreau si eu niste idei va rog... DAU FUNDA pentru cea mai stralucita ideebig grin Multumesc anticipatwinking

Răspuns Câştigător
| mihaelaf a răspuns:

Ai putea sa-i iei ceva simpolic,care sa-i aminteasca mereu de tine(bratara, lantic...)sau poate un plus, chiar daca implineste 17 ani pe o fata o impresioneaza mereu o jucarie din plus. Sper sa te ajute, bafta la cumparat.big grin

13 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Poti ceva simbolic de genul http://www.crownfashion.ro/......hei-840613 sau genul asta de inimioara care se deschide si in interior poti pune o poza cu voi doi http://www.crownfashion.ro/......ure-952498 sau http://www.crownfashion.ro/......ide-995662

| Micuţa a răspuns:

Salut...Uite cateva idei:
Un coş mare cu trandafiri albi sau rosii...

O duci la cumparaturi intr-un mall si ii cumperi ce vrea ea...(poate fi si distractiv.probati impreuna ochelari, bratari si alte chestii)
Daca e o tipa mai romantica o duci la o cina in oras.
Daca e o tipa mai nebunica o duci si face-ti ceva distractiv.De exemplu o inviti la tine acasa, faceti clatite si ii faci surpriza un inel.
Ii cumperi o bratara de argint in care e scris numele tau si a ei.
Ii scrii o poezie, o duci la masa si ii cumperi niste trandafiri.
Sper ca te-am ajutat>big grin

| Micuţa a răspuns:

Salut...Uite cateva idei:
Un coş mare cu trandafiri albi sau rosii...
O duci la cumparaturi intr-un mall si ii cumperi ce vrea ea...(poate fi si distractiv.probati impreuna ochelari, bratari si alte chestii)
Daca e o tipa mai romantica o duci la o cina in oras.
Daca e o tipa mai nebunica o duci si face-ti ceva distractiv.De exemplu o inviti la tine acasa, faceti clatite si ii faci surpriza un inel.
Ii cumperi o bratara de argint in care e scris numele tau si a ei.
Ii scrii o poezie, o duci la masa si ii cumperi niste trandafiri.
Sper ca te-am ajutat>big grin

| diana_6879 a răspuns:

O bratara personalizata cu numele ei, un parfum, ceva ce i place cel mai mult, ceva de care are nevoie, o intalnire (o cina romantica), un lantisor, un inel, o rochie, niste pantofi pe gustul si marimea ei, o bluza, FUNDA?

| Biu90 a răspuns:

Fa-i o rama cu voi 2. O poza din cele mai frumoase pe care le ai. La mine a apreciat foarte mult. Bafta!

| lulu_8735 a răspuns:

Este un lantisor cu un pandativ in forma de inimioara.Inimioara asta este pe jumatate.adica o parte o iei tu si una i-o lasi fetei.si pe spatele ei scrie i love you.Este ff frumoasa si nu e deloc costisitoare, si eventual o floare ccvbig grinbig grin:

| spy2o a răspuns:

Ei bine i-am cumparat o bratara de argint...si cum bine a spus mihaela este ceva simbolic, o poarta mereu si ii aduce aminte de minewinkingbig grin si bineinteles un buchet de trandafiribig grin.VA MULTUMESC TUTUROR PENTRU RASPUNSURI!

| Scliparici a răspuns:

Pai eu as zice sa-i iei un set de bijuteriibig grin

| iulik1994 a răspuns:

Eu,daca as fi in locul iubitei as prefera sa primesc o bratara(lantisor) din argint.ptr varsta ei i se potriveste un astfel de cadoubig grin

| popescu_9120 a răspuns:

Pai cel mai bine ar fi sa afli de la ea cam ce si-ar dori.sa incerci tu sa o tragi de limba.sau poate un ceas mai frumos si de calitate, sau un animal de companie daca si-ar dori si ar lasa-o si parintii.sau.o narghilea. daca e genu ei.

Răspuns utilizator avertizat
| mihaellla1994 a răspuns:

Pai ia gandeste-te cand ai iesit ultima data cu ea prin oras la magazine s-a uitat deosebit la vreun lucru fara sa observi...

| popsval a răspuns:

Sunt convinsa ca va aprecia un cadou unicat lucrat de mana pe care il poti gasi la targurile handmade de la sfarsit de saptamana. Ca sa iti faci o idee poti sa te uiti aici: http://valentinahandmade.wordpress.com/