| Kent27 a întrebat:

Ce cadou as putea sa ii fac iubitei mele de mos craciun?

Răspuns Câştigător
| ExpertInLove a răspuns:

Depinde si cei place ei big grin si trebuie sa fi alaturi de ea si sa ii spui ca o iubesti mult neaparat. Si cadou ceva simbolic un lant, niste cercei, bratari cu inimioare sau un parfum special. Si trebuie sa ii arati cat de importanta e ea pentru tine(noi fetele adoram asta). Si succes! Fundita? :-)

1 răspuns:
| EkaBuBu a răspuns:

Poti sa ii iei un ursulet sau un ren de plus sau un mos craciun pe care scrie te iubesc sau poti sa ii faci cadou o bijuterie un inel frumos sau un lantisor sau un ceas. fetelor le plac parfumurile delicat sau o pereche de cercei(daca poarta). sau poti sa ii iei un glob de cristal cu un om de zapada in el.in orice caz trebuie sa ii iei si un buchet frumos de flori sau o felicitare frumoasa in orice caz trebuie sa fie din inima.si nu uita intentia conteaza