| Carminamarcu a întrebat:

Ce cadou i-as putea da prietenului meu de sf valentin, el avand 25 de ani?

6 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Pff, o ramă în care să pui o poză cu voi doi! O brățară de argin ceva, tu știi ce poartă și ce nu...
Eu știu că o să primesc un parfum! big grin

| CityOfSatan a răspuns:

Si prietenul meu are 25 de ani, dar sunt indecisa in privinta cadoului.Probabil ii voi lua un ceas sau ceva simbolic de Sf. Valentin. Spune-mi si mie daca te-ai hotarat ce sa ii cumperi!

| GoodLuck10 a răspuns:

Cel mai bun cadou ar fi un sarut dulcebatting eyelashes si o imbratisare. happy

| oanaonitza26 a răspuns:

Ii poti lua un parfum

| onutsaaa a răspuns:

Un parfum, o bratara, un ceas, o seara in doi.

| Carminamarcu explică (pentru onutsaaa):

Ma gandeam la o seara in doi, foarte mult romanticism si poate o sampanie. Nu poarta ceas, bratari si nu stiu ce sa ii iau. Cred ca asta ramane singura solutie,,