| candygirl a întrebat:

Ce cadou i-as putea face prietenului meu de ziua lui? Implineste 20 de ani si ar trebuie sa ma incadrez in 80-90 lei. Help me nail biting

4 răspunsuri:
| opierdevara a răspuns:

Un ceas...

| JensenB a răspuns:

Daca foloseste tel. foarte mult un card de mem., dar nu prea mai sunt tel. fara card inclus.
Un tricou ar merge, ochelari de soare doar vine vara.
O ruda mi-a facut cadou un tricou pe care scrie "I have no idea what I'm talking about."

| candygirl explică:

M-am gandit la ceas, dar nu poarta.

| fotomatic a răspuns:

Fa-i ceva personalizat. Va avea un impact mult mai mare si isi va da seama ca te-ai straduit. Te costa si mult mai putin. Cauta aici:
www.epersonalizari.ro