| piticot_5046 a întrebat:

Help! Pe 14 Februarie e ziua prietenului meu, care implineste 18 ani.Problema ca atunci e si Ziua Indragostitilor si implinim si un an de cand suntem impreuna. Ce cadou as putea sa ii iau? Funda:X

3 răspunsuri:
| FeelTheRainbow a răspuns:

Ar trebui sa fi happy:scapi de 2 cadouri. Ii iei ceva 3 in1laughing

| pick1990 a răspuns:

Daca vrei sa ii iei ceva mai ieftin, poti sa ii cumperi ceva pana intr-un milion, gen o perna cu poza voastra(daca aveti), sau ceva personalizat.
Daca cauti ceva mai scump, poti sa ii cumperi o bratara finuta din argint, sau poti sa mergi chiar cu el prin magazine, sa iti arate ce vrea

| Darkmoonight a răspuns:

Cumparai un cadou care stii ca ii place pentru ziua lui, iar pentru ziua indragostitilor poti sa ii cumperi o poza cu tine si cu el...