| DeusCorrupti a întrebat:

Ce cadou i-as putea lua prietenei mele de crăciun?

3 răspunsuri:
| TeodoraTIL a răspuns:

Depinde cum e si firea ei. Daca este mai spontana ii poti face un puzzle cu voi, un tablou, un cub cu pozele voastre, poti sa dai comanda de lantisoare fiecare sa aiba cate o jumatate de inima pe care sa scrie umele celuilalt, lantisor cu cheie ei si tie cu lacat sau chiar si bratari. Poti sa-i faci si un cadou obisnuit gen flori, ursuleti etc, dar cred ca s-ar bucura mai mult pentru ceva spontan si diferit.Succes happy

| sonfo a răspuns:

Un ursulet si o poezie in care sa ii arati cat de mult o iubesti.

| AndreutaBrb a răspuns:

O cana personalizata. Nu este greu de realizat. Trebuie doar sa scrii sau sa desenezi ceea ce vrei să-i transmiți pe cana cu un marker, nu trebuie sa fie permanent, apoi pui cana ( nu de sticla) in cuptor la 100° timp de 15'. Sper ca ți-am dat o idee.