| Melissa24 a întrebat:

Trebuie sa-i fac prietenei mele un cadou de Craciun. Ce i-as putea face? Sa fie ceva frumos dar si ceva ieftin. Multumesc anticipat. :*

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi ai putea lua o ramă în care să pui o poză cu voi, un lănţişor cu numele ei sau cu o semnficaţie, set de parfum, eşarfă, chestii de fete.

| frostxtq a răspuns:

Du-te cu ea in oras si observa cu atentie la ce se uita.
Zilele astea eram cu o prietena la cumparaturi si am vazut o pereche de manusi. Ieri mi le-a facut cadou.
Trebuie sa fii foarte subtila sa nu isi dea seama ce urmaresti.

| DataSoft a răspuns:

Sincer mai bine de cat sa ceri sfaturi aici si sa ii cumper ceva din ce te-au sfatuit cineva..mai bine zic ca sa vb cu ea mai pe "ocolite" ca sa vezi ce isi doreste de craciun. sau cel putin eu unul asa as face.