| βέiiiβiii_5950 a întrebat:

Ce cadou i`as putea lua unui baiat de mos nicolae in valoare de 15 RON? Cele mai multe raspunsuri FUNDAlove struck

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Poti sa-i iei o carte buna sau un CD cu muzica lui preferata. Depinde, ce ii place, de ce are nevoie. Succes! Numai bine!

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

@Fuffuletz, mersi pentru apreciere! Numai bine!

| βέiiiβiii_5950 explică:

Nu e pentru iubit... e pentru coleg de clasahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu... ceva romantic (acum daca nu iti place nah)un ursulet de plus sau suport pentru lumanari inimioare de plus multe adica in afara de sarutul lung si dulce.love struck