| Rux1 a întrebat:

Buna!
Ce cadou as putea sa iau iubitului meu de Mos Nicolae?

Răspuns Câştigător
| Dianutsa a răspuns:

Buna, eu iti propun in primul rand sa te gandesti la un buget anume, pe care doresti sa il cheltuiesti.
Eu iti propun sa ii faci cadou un ceas (daca poarta), exemple de ceasuri frumoase si nu foarte scumpe : ceasurile de la AVON - costa in jur de 100 RON, desigur ca tu il poti cumpara si din alta parte.
Eu de exemplu i-am facut iubitului meu cadou de ziua lui un ceas de la AVON foarte frumos, negru. Si in momentul de fata il poarta zilnic. Ii place enorm de mult.
Eu consider ca cel mai frumos cadou pentru un barbat este un ceas. happy

6 răspunsuri:
| ElizzaTPU a răspuns:

Buna, eu i-am cumpara multe dulciuri pe care le-am pus intr-o ghetuta rosie din material textil + o varguta colorata happy

| Chris88 a răspuns:

Http://cadouribarbati.org/ ia vezi aici

Răspuns utilizator avertizat
| EmmyMilly a răspuns:

Ceva simbolic