| davidtm a întrebat:

Ce cadou i-as putea sa ii fac lu` tata de ziua lui?
am un buget ca mic.

6 răspunsuri:
| AdeeMaria a răspuns:

Un ceas de mana, o husa pentru telefon, un tablou frumos, o bluza sau un tricou laughing
Prima varianta suna mai bine...

| MCatalina a răspuns:

IA-i putea lua un parfum, daca nu-i place asa ceva poti lua o rama mica si pui o fotografie cu voi doi.

| stella390 a răspuns:

Ai putea sa ii iei un tricou de de o culoare si sa lipesti o poza cu voi doi, sigur va aprecia. Poti sa ii iei un parfum mai ieftin si sa scoti la imprimanta pe un colant "Parfum pentru tat firma cel mai bun tata' si asta va aprecia, poti sa ii mai iei o caciula hazlie cum sunt acum de tip panda.
Sper ca te-am ajutat. FUNDA?

| romeliakiss99 a răspuns:

Depinde de buget. care e bugetul?

| kindofart a răspuns:

Exista tricouri personalizate care nu costa prea mult. Poti sa optezi pentru un tricou cu un mesaj haios sau unul cu poza ta imprimata. Sunt sigura ca o sa-i placa.