| Taracan a întrebat:

Ce cadou imi sugerati sa ii cumpar prietenei mele cu ocazia implinirii a un an impreuna si in acelasi timp Craciunul
As vrea sa ii iau ceva modest dar sugestiv happy
Merci mult mult!
Funda!

Răspuns Câştigător
| motan444 a răspuns:

Un pandativ in forma de inimioara care se deschide si are o inscriptie frumosa sau unul care e dublu jumatate de inimioara la tine jumatate la ea

| Taracan explică (pentru motan444):

Merci mult pentru ideea cu pandativul, acum nu imi ramane sa gasesc unde pot sa il cumpar.

4 răspunsuri:
| Denisuca21 a răspuns:

Scoate o poza cu voi 2, una care stii tu ca i place si pe care nu o are deja scoasa si pune-o intr-o rama draguta! Daca e mai copilaroasa, gaseste ceva cu multe inimioare, daca nu, ia o rama simpla neagra sau poate cu aspecte florale!
Si nu uita de buchetul de trandafiri!winking

| Taracan explică (pentru Denisuca21):

Deja are o asemenea rama cu poza cu noi, i-am dat-o inainte de a pleca de acasa, sunt departe de ea deja de 3 luni si acum vreau sa ma intorc acasa exact in ziua cind implinim un an impreuna, iar de buchetul de trandafiri nu am sa uit nicdecum, merci oricum tongue

| AktivShack a răspuns:

Salut.Ai putea sa-i oferi o poza cu voi 2, cum a spus motan444 un pandantiv, sau ceva poate ce sa-i aminteasca de 'prima zi/intalnire'winking. Succes.