| alexutza222 a întrebat:

Ce cadou pot lua unei prietene foarte bune? Urgent!

Răspuns Câştigător
| Satango a răspuns:

Bună!
Depinde şi de felul ei de a fi. Dacă e genul de fată mai cochetă, cumpără-i ceea ce e specific genului feminin, hm, dacă mă înţelegi. ( cercei, coliere, inele, eşarfe, haine etc. ). Dacă e genul acela mai băieţoasă e puţin mai complicat, poţi să-i iei un tricou personalizat cu un text ( cuvintele care le spune ea cel mai des, sau ceea ce e legat de ea, ceva unic ); acelaşi lucru poţi să imprimezi şi pe alte obiecte, ba chiar să personalizezi un obiect cu poza voastră.
Baftă!

5 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Un tricou cu formatia preferata.

| R0R0 a răspuns:

Bratarile prieteniei.

| AntoniSoulesOne a răspuns:

Ce crezi că îşi doreşte ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inrameaza o poza cu voi doua, sigur ca pot exista cadouri mai frumose ca asta, dar nu te astepta sa le gasesti in magazine, ceva ca sugestia mea sa fie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum o poți considera "cea mai bună prietenă" dacă nici măcar nu știi ce-i place?