| ONUTZZA1998 a întrebat:

Hey! Salut TPU! Imi poate zice cineva ce cadou as putea sa ii fac unei bune prietene sa fie ceva special pe langa ce i-am mai luat! Urgent plzzzz! Dau vot!

Răspuns Câştigător
| YunaFFX a răspuns:

Sunt niste "carti in dar" care se gasesc la orice librarie si care contin citate din carti sau ale unor autori despre prietenie, dragoste, intelepciune. Sunt foarte dragute si nu sunt costisitoare (in jur de 20 de lei). Vezi cateva aici http://www.libris.ro/carti/carti-in-dar Sper sa te ajute.

8 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Poate un pandantiv simbolic de genul http://www.crownfashion.ro/......ide-995662

| thegirl1 a răspuns:

Poti personaliza o perna / o cana ceva imprimand o poza cu voi pe ea si sa inserezi un text dragut. sa cumperi un album si sa pui prima poza cu voi 2.

| nadyank a răspuns:

Un cadou personalizat. Ai cateva exemple de astfel de cadouri aici: http://www.argintarie.ro/blog/category/foto-gravura/

| tesss a răspuns:

Poti sa ii oferi un abum foto cu voi

| mihaelutzza a răspuns:

Pai depinde ce ii place ei dar totusi gestul conteaza! Eu cred ca ar trebui sa ii iei un ursulet de plus pe care sa scrie My best frend.

Sper ca ti-am fost de ajutor pe pup dulce!:X

| oriflame2011 a răspuns:

Buna Onuta! iti sugerez un set Giordani de la ORIFLAME( apa de parfum + crema de corp + deodorant roll on ) Costa 53 de lei si merita! Extra oferta produsele au preturile urmatoare; Apa de parfum : 72 lei, crema de corp 28 lei, deo roll 20 lei // PRODUSELE SUNT DE F BUNA CALITATE! ( 0736 448 005 in cazul in care vrei sa- l cumperi )

| pisi2000 a răspuns:

Poti sa ii dai ceva in genul unui poster cu poze de-ale voastre : in situatii amuzante sau in situatii mai grele! pe marginea posterului poti sa pui panglici, lipici, fundite...
SPER CA TE-AM AJUTAT!