| SingleForOne a întrebat:

Ce cadou pot sa-i ofer prietenei mele de valentine's day Si ziua ei de nastere? E peste ocean, Si ambele zile sunt in aceeasi saptamana
Multumesc anticipat + funda! happy

Răspuns Câştigător
| andru10best a răspuns:

Daca ea este peste ocean, atunci ai sa vrei sa ii dai ceva care poate sa ajunga peste ocean fara prea mult efort.
Aici ai posibilitatea sa faci mai multe lucruri, dar cred ca cea mai buna idee ar fi o urare sau un mesaj video de care sa nu uite vreodata.
Uite cateva sfaturi aici:
http://www.surprizewow.com/filmari/o-declaratie-video-originala/
Si pe langa asta, ai putea sa gasesti pe net o florarie din zona unde se afla si sa ii trimiti un buchet la ea acasa.
Succes!

1 răspuns:
| XdarknessX a răspuns:

Ceva din inimă, zic.
Adică ceva făcut de tine, sau ceva ce să însemne mult pentru relaţia voastră. E mult mai apreciat decât un cadou scump cumpărat din Mall.
Acum depinde şi de gusturile ei, însă frumos ar fi să îi dai ceva drăguţ, să-şi amintească de tine când te uiţi la repiectivul obiect.
Ai putea face fain frumos un album cu poze cu voi doi. Dacă aveţi poze împreună, e perfect. Dacă nu, nu e problemă. Poţi decupa o poză cu tine şi una cu ea şi le poţi lipi una lângă alta. Gestul contează şi eu cred că ar aprecia.