| ElenaGhilbert a întrebat:

Ce cadou original pot sa ii ofer prietenei mele de ziua de nastere?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Depinde si de varsta :
-ceva de imbracat
-un produs cosmetic
-un produs de make-up
-un parfum
-un buchet de flori
-ciocolata
-un accesoriu
-o bijuterie
-o esarfa
-o carte
-un jurnal
-o husa pentru telefon
Poti combina mai multe idei din ce ti-am dat in functie de bugetul tau.

| RainmakerX a răspuns:

Buna! Stii ce cred ca ar fi fain? Un ceas foarte finut pe care sa il duci la un ceasornicar iar sub acele limbi sa ii puna o poza cu voi doua. Dupa sa ii dea jos cureaua si sa il faca un fel de lantisor. Repet, un ceas finut ca sa nu ii atarne greu la gat acelei prietene.
Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un album foto cu momentele voastre cele mai frumoase, daca este o persoana cu simtul umorului poti sa ii faci o farsa(prank) sau sa ii oferi ceva facut cu manutele tale, poti incerca sa ii faci o bratara sau un colier,iar ca ultima solutie,daca nu iti mai vin idei...da-i bani big grin
Sper ca te-am ajutat, pace!

| Usefulaid a răspuns:

Ii poti lua o trusa de machiaje de la MAC, daca tot vrei ceva original sau un ceas bun, imbracaminte ar fi ok, dar asta depinde de ceea ce vrei tu sa ii daruiesti ..plus un buchet mare de flori cu o scrisoare in el ar fi genial! Bafta si la multi ani prietenei tale! ❤️