| adryna a întrebat:

Ce cadou sa-i iau mamei de 8 martie?

Răspuns Câştigător
| Aliutza a răspuns:

Depinde ce ii place mamei tale.
Daca e cocheta si ii place sa se aranjeze si sa arate bine, cumpara`i bijuterii, posete, un articol vestimentar sau plateste`i o sedinta de ingrijire completa la un salon bun.
Daca ii place mai mult sa stea prin bucatarie si sa gateasca, poti sa-i cumperi un robot de bucatarie, o "tigaie magica", un filtru de cafea, un serviciu de farfurii si canite sau orice altceva ar putea`o ajuta in bucatarie.
Daca mama ta are spirit practic, poti sa-i iei gadget`uri (un telefon mai performant decat cel pe care il are, o rama foto digitala, etc.)
Daca ii plac decoratiunile, ii poti lua un tablou, un tapet nou sau articole decorative (o vaza, un bibelou, etc.)
Poti sa te inspiri de pe fungift.ro.
Iti doresc succes!
Sa stii ca orice te hotarasti sa-i cumperi, mama ta va fi foarte incantata, pentru ca e de la tine.

| StefaniaGeanina a răspuns (pentru Aliutza):

As vrea sa te ajut, ar nu stiu eu i-am luat mamei o singura floare, o garoafa rosie, insa s-a bucurat foarte mult aproape ca i adusera lacrimile. NU trebuie sa faci un cadou scump ci unul dat din inima!

2 răspunsuri:
| selenaroyalprincess a răspuns:

Pai poti sa ii faci tu ceva cu manutele tale sau sa ii cumperi ceva gen: un buchet de flori o can cu cea mai buna mama sau ceva ce sti ca isi doreste de mult

sper ca te-am ajutatkiss