| Marya_1984 a întrebat:

Ce cadou sa-i iau prietenului acum de Craciun? Ceva mai special. va rog, sunt in pana de idei!

Răspuns Câştigător
| catutza1 a răspuns:

Depinde daca prietenul tau e pretentios sau nu.hee hee nu stiu... ii poti lua ceva specific Craciunului sau poti sa iesi intr-o seara cu el si sa ii spui ca il iubesti si...chestii d`astea siropoasehee hee.

13 răspunsuri:
Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Marya pentru a cumpara un cadou care sa impresioneze un barbat, trebuie sa gandesti ca un barbat. Un te iubesc pe o hartie sau pe o bucata de carpa nu va impresiona un barbat: poate doar daca te imbraci slutty si el da jos materialul, altfel, nfw!
Incearca ceva cu baterii, o macheta a unei masini pe care o iubeste, un ipod, telefon, mininotebook etc. Barbatii sunt impresionati de tehnica, electronica, nu materiale si romantisme !

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Marya pentru a cumpara un cadou care sa impresioneze un barbat, trebuie sa gandesti ca un barbat. Un te iubesc pe o hartie sau pe o bucata de carpa nu va impresiona un barbat: poate doar daca te imbraci slutty si el da jos materialul, altfel, nfw!
Incearca ceva cu baterii, o macheta a unei masini pe care o iubeste, un ipod, telefon, mininotebook etc. Barbatii sunt impresionati de tehnica, electronica, nu materiale si romantisme!

| roox a răspuns:

Ştiu şi eu... un ceas, un parfum...

| zuzumic a răspuns:

AldanaBlue ceva de genu imi imaginam si eu cand eram mica dar fara pipa... sper ca tie sa ti se implineasca visu caci nu cred ca eu am vreo sansa... I ai un vin rosu pe care sa il beti impreuna im monetele speciale si o rama cu o poza cu voi doi draguta

| zuzumic a răspuns:

@AldanaBlue cred ca mie mai imi ramane sa ma pun sa fac copii ca sa ajung sa imi vad nepoti laughing si sa imi achizitionez niste lanturii. in caz ca nu mai vrea sa stea sa il leg de mobila laughing

| DiannaDi a răspuns:

Poti sa-i iei o cana cu inscriptii de genul "te iubesc" sau oricare altele. poti sa-i iei o perna. sunt de toate formele. inimioara.sau dreptunghiulara.cu desene sau inscriptii.asa nu numai ca-i faci cadousmug dar si cand va dormi se va gandi tot la tinetongue ca doar e perna de la tine.
poti sa-i iei un ceas de mana... e util si elegant.

succes:*

| AldanaBlue a răspuns:

Mereu mi-am imaginat ca la batranete o sa am o casa cu gradina, nepoti fugind prin curte, iar sotul meu va sta pe prispa, tolanit pe un seslong si va fuma dintr-o pipa.
Acum cativa ani, de Craciun, i-am facut cadou o pipa. big grin
Darurile se dau din inima, deci orice cadou ar primi cred ca se va bucura, pentru ca vine de la tine.

| AldanaBlue a răspuns:

@zuzumic... sper sa NI se indeplineasca. Oricum pipa o are, eu primul pas l-am facut. laughing

| simoSTAR a răspuns:

Ceva personalizat... o rama amuzanta cu poza cu voi doi, sau poza imprimata pe ceva.nu stiu daca se poate dar cred ca da, sa imprimi poza pe fundalul unui ceas.semnifica ca numeri secundele pana ce te vei intalni cu el big grin

| Deea a răspuns:

Un ursulet pe care sa scrie te iubesc

| cocolina a răspuns:

Ce varsta are? ce pasiuni?

| MihaLoveYou a răspuns:

Pai de craciun sunt niste tabere unde sunt ca un fel de pergamente cu diferite texte, iai unul pe care scrie ce simti tu, cateodata un "Te iubesc" rezolva toata treaba happy.

| kAps UNikA a răspuns:

Te-as recomanda un accesoriu