| anonim_4396 a întrebat:

Hi all :* vreau sa va intrebare... ce cadou as putea sa ii iau prietenului meu de craciun?big grin are 15 ani big grin
Ca am pana de idei

Răspuns Câştigător
| cioko19 a răspuns:

Buna!

un ceas
un parfum
o poza cu voi doi+rama
o cana personalizata cu poza voastra
un tricou personalizat cu poza voastra
un lantisor
o bratara

Succes!

5 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Cred ca cel mai frumos cadou pe care il poti primi de la partener este ceva care sa aduca aminte de relatia voastra, fie ca este ceva personalizat sau nu. Oricine nu apreciaza un astfel de cadou inseamna ca nu stie ce inseamna sentimentul de dragoste.

| M.madallina a răspuns:

Un tricou, un dvd, un cd... ceva ce ii place

| DrViorel a răspuns:

Pe tine.

| Babushka a răspuns:

Daca are vreo colectie i-o poti imbunatatii, daca are un hobby cum ar fi fotbalul ii poti lua o mingie, muzica un cd cu artistu preferat, un dvd cu un film interesant care sti ca i-ar place, un parfum, o sapca, un joc pe cd, o carte daca ii place sa citeasca, un mp3, bijuterii, un ceas, niste papuci de casa dinaceia pufosi haiosi(i-ar prinde bine ca tot vine iarna)... etc...

| alabala a răspuns:

Un breloc cu poza voastrabatting eyelashes asa o sa te aiba mereu aproape :pe