| ofelia2001 a întrebat:

Ce cadou sa ii fac celei mai bune prietene de ziua ei de nastere...implineste 13 ani! funda! mai este putin va rog sa imi scrieti repede! mersi! :*

Răspuns Câştigător
| XKarinaX a răspuns:

Ti-as sugera sa ii dai ceva cu o semnificatie aparte pentru ea. Ceva ce i-ar aduce aminte de prietenia voastra. De exemplu daca o cunosti de mai multi ani ii poti da un desen facut mai de mult si personalizat de tine sau orice altceva ce i-ar aduce aminte de monentele frumoase

1 răspuns:
| aCek1ng a răspuns:

Ciocolata, o geanta, farduri, o esarfa, o cana, un tricou imprimat.