| NightBird a întrebat:

Ce cadouri va doriti de Craciun?

Răspuns Câştigător
| BlueBroom a răspuns:

Eu vreau niste ugg-uri, jampiere, bocanci si muuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuulte dulciuri. Dar desigur inaintea acestor dorinte materiale am sa pun sanatatea pentru toata familia mea

7 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Vibrator cu luminite si multa ciocolata.

| Sperietoarea a răspuns:

Sa aiba si altii bani de el.

| Sperietoarea a răspuns:

Sa aiba si altii bani de el :b.

| νєησм a răspuns:

Un tele fon cu touch screen adica mai exact Samsung S3650 Corby imi doresc atat de mult. u ce iti doresti?big grin

| Andrew1998 a răspuns:

1. Sanatate la tot neamu si la toti "dusmanii"
2. Un Nokia 5800 thumbs up

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!

Fericire, pace si sanatate in familia mea! Este cel mai important dar.

Sarbatori fericite! Sarbatori fericite TPU!

Pa, pa. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu vreau patine, multe dulciuri, un monopoly si o consola wiilaughing
are mosu' bani de astea