| cosm1n_9149 a întrebat:

Ce calitati apreciaza o fata la un baiat, dar un baiat la o fata?

Răspuns Câştigător
| Hmmmm a răspuns:

Fiecare are gusturi diferite totusi ceea ce conteaza d ambele parti d prima data este aspectul fizic. oricat am incerca sa zicem ca nu conteaza nu e adevarat deoarece prima impresie se leaga d acel aspect fizic.prin urmare este f important sa ai in fata ta un om nu neaparat imbracat la moda in haine d firma, dar sa aiba hainele curate si sa nu puta a transpiratie, nu trebuie neaparat sa puta a parfum d firma, dar...mai p scurt sa nu arate ca un boschetar.
frumusetea interioara te mai intereseaza doar daca iti place si cea exterioara.altele nu stiu la ce se uita dar pentru mine conteaza f mult simtul umoruli, bunul simt, comportamentul si multe altele...
cat despre baieti...nu stiu. oricum cum am zis si la inceput:fiecare are gusturi diferite si se uita la altceva.

4 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Pentru ambele:inteligenta, frumusetea interioara si cea exterioara, felul de a fi, felul de a se comporta cu tine happy.

| alexutza_1725 a răspuns:

O fata la un baiat sufletul si cum arata.eu apreciez in mod special ochiilove struck

| cosm1n_9149 explică:

Eu ce pot spune ca sunt de acord cu voi. Conteaza si aspectul exterior( eu asa zic ca sa poti merge cu elea pe strada )
Cel mai mult dupa parerea mea conteaza respectul pe care il oferi peroanei respective.Mai e nevoie si de intelegere, sustinere si nu in ultimul rand sa fie comunicativi, ca o relatie cu asta se mentine.

| InSaNe a răspuns:

Eu ca baiat, apreciez cel mai mult ochii la sexul opus. deoarece ochii sunt oglinda sufletului, sunt de acord si cu Izabella dar daca acea persoana de care vorbesti tu, ar avea un handicap minor si ar fi curat, aranjat, spalat etc. cum ar fi? Eu nu cred ca ati putea sa dati acelasi raspuns.